Вартість послуг адвоката є договірною і розраховується з обліку складності та об’ємності справи, ступеня тяжкості факторів рішення справи, а також складності проблемної ситуації, яку необхідно вирішити.

Головний принцип – якщо Ви дали нам доручення, то будьте впевнені, що:

  • ціна справи включає в себе всі послуги по веденню справи в повному обсязі без винятків;
  • необмежена кількість судових засідань за участю професійного юриста, включених в ціну справи;
  • в ціну справи включено складання всіх необхідних документів;
  • особиста присутність клієнта на судовому засіданні не обов’язково;
  • ціна ніколи не збільшується в процесі супроводу судової справи.

Ви можете вибрати різні види оплати послуг адвоката:

Фіксована плата

Такий спосіб оплати можливий тоді, коли адвокат і клієнт встановили обсяги, терміни і складність виконуваних робіт, що чітко виражається в договорі між сторонами.

Погодинна оплата

Даний спосіб оплати передбачає, що вартість послуг формується з розрахунку витраченого часу адвоката. Такий спосіб застосовується в тих випадках, коли обсяги, терміни і складність майбутньої роботи не можуть передчасно визначені сторонами.

Разова оплата

Даний спосіб оплати передбачає, що вартість послуг оплачується за участь адвоката в судовому засіданні або слідчій дії окремо. Такий спосіб можливий тоді, коли обсяг, тривалість і складність майбутньої роботи не можуть передчасно визначені сторонами.

Абонентське обслуговування

Даний спосіб передбачає, що клієнт здійснює щомісячну плату в обумовленому з адвокатом розмірі. В рамках договору абонентського обслуговування передбачається широкий спектр юридичних (адвокатських) послуг, які формуються в залежності від потреб клієнта.

У разі укладення договору на надання юридичних послуг, оплачена вартість першої усної консультації зараховується в рахунок оплати юридичних послуг.